kwietnia 04, 2024

Recenzja “Miś i pszczoły. Gra kooperacyjna” od Kapitan Nauka.




“Miś i pszczoły. Gra kooperacyjna” od Kapitan Nauka.

Gra bez rywalizacji? To możliwe!

"Miś i pszczoły" to bardzo przyjemna gra rodzinna dla przedszkolaków, w której liczy się praca zespołowa, rozwiązywanie problemów i zaangażowanie we wspólny cel. Wcielcie się w pracowite pszczółki, współpracujcie ze sobą i wspólnymi siłami starajcie się o sukces. Zamiast rywalizacji jest współpraca i dobra zabawa!







































Gra posiada piękne, barwne ilustracje, elementy wykonane z twardego kartonu, proste reguły gry i aż 3 warianty gry, co daje możliwość stopniowania trudności w zależności od wieku dziecka (nawet grę w pojedynkę). 

My gramy w nią regularnie od grudnia - angażuje się zarówno Faustynka (4 l.) jak i Zuzia (2 l.). Każda z nich czerpie rozwojowo coś dla siebie :)






















































Jakie umiejętności rozwija gra “Miś i pszczoły. Gra kooperacyjna” od Kapitan Nauka:


-zdolność współpracy w grupie i zaangażowania we wspólny cel

-negocjowanie ustaleń, dokonywanie wyborów, konsultowanie z innymi

-ponoszenie odpowiedzialności za podjęte decyzje

-myślenie strategiczne

-liczenie

-rozpoznawanie kolorów

-koncentrację na zadaniu








Bądźcie sprytniejsi niż miś i wygrajcie wyścig po miód!


(Zakup własny)


____________________________________________

Rolka na Instagramie z grą Miś i pszczoły: TUTAJ

____________________________________________

Grę możecie zakupić np. TUTAJ (Allegro link), TUTAJ (strona Kapitan Nauka)





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 mamaa.koza Blog parentingowy , Blogger