❓Jak grać, żeby wygrać❓
W relacji małżeńskiej można toczyć różne "gry". Te uczciwe i te mniej. Mogą się one opierać na wzajemnej miłości i szacunku bądź też niestety stać się wojenną batalią.
Ze swojego własnego doświadczenia stwierdzam, że podstawą zdrowej relacji jest... KOMUNIKACJA.
Bez tego ani rusz. Nie zastąpią tego kwiaty ani czekoladki wręczone raz do roku w Walentynki, ani nawet najbardziej romantyczna kolacja, jeżeli nasze rozmowy będą wciąż się toczyć na takim płytkim poziomie, bez poruszania ważnych dla związku tematów.
Czasem nie wiemy jak zacząć, kiedy indziej wstydzimy się albo obawiamy reakcji drugiej osoby... Wielu z nas nie zostało nauczonych prawidłowej komunikacji. Dlatego też należy tworzyć odpowiednią atmosferę i czas dla takich rozmów, gdy jesteście tylko dla siebie. Dać sobie prawo do wypowiedzenia na głos zranień, potrzeb, pragnień, marzeń. Powtarzać takie randki jak najczęściej. My z Adamem prowadzimy takie rozmowy coraz częściej wieczorami, gdy dzieci śpią, a my już leżymy razem w naszym łóżku.
Widzę naprawdę piękne owoce tych rozmów. Wciąż się poznajemy i życzę Wam, Waszym małżeństwom, byście otworzyli się na szczery dialog małżeński 🥰
🟢 Pomóc Wam może gra Rozmawiaj.MY wariant dla Związków. Są to karty z pytaniami i zadaniami w twardym, wysokiej jakości pudełku. Losujecie naprzemiennie pytania z talii i zadajcie je drugiemu graczowi. W grze pojawiają się także zadania do wykonania. Do wykorzystania macie także dwa koła ratunkowe - czas i stop. Tutaj nie ma żadnych punktów do zdobycia, ponieważ dzięki rozmowie wszyscy są wygranymi. Karty mogą zamienić się we wspaniały prezent walentynkowy :)
Napisz w komentarzu czy prowadzicie dialog małżeński/ w związku? Jakie widzisz efekty? ⬇️⬇️ ⬇️
_____________________
Grę można zamówić TUTAJ (PROMOCJA - 30 zł zniżki z kodem "WALENTYNKI")
__________________________________________
GRA NA MOIM INSTAGRAMIE TUTAJ





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz